Paczka od św. Mikołaja dla wychowanków Domu Dziecka w Zakopanem w 2021 r.

Jak co roku Samorząd Uczniowski zainicjował pomysł, aby obdarować wychowanków Domu Dziecka w Zakopanem. Wszystkie klasy, rodzice oraz pracownicy szkoły chętnie zaangażowali się w akcję mikołajkową. Przygotowane przez klasy upominki zostały zebrane do 3 grudnia, a w poniedziałek 6 grudnia opiekunki samorządu, przedstawicielki Rady Rodziców i uczniowie zajęli się pakowaniem prezentów. Świąteczne paczki zostały dostarczone i wręczone przez p. Elżbietę Lis – Chrapkiewicz i p. Martę Osadzińską wraz z przedstawicielami Samorządu Ucznioskiego: Anną Niźnik oraz Jakubem Hudyką wychowankom Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem (oczywiście w zastępstwie Mikołaja, który w tym trudnym czasie boryka się z brakami kadrowymi, gdyż wiele elfów przebywa na chorobowym ;).

Dyrektor szkoły i opiekunki SU wraz z podopiecznymi składają serdeczne podziękowania za udział w akcji i pomysłowe upominki wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Dyrekcja „Tatrogrodu” wraz z dziećmi również przyłącza się do podziękowań dla wszystkich darczyńców – załącznik.

Elżbieta Lis - Chrapkiewicz

Marta Osadzińska