Akcja charytatywna "Armia dla Matyldy".

W Szkole Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie w dniu 1 marca 2022 roku podczas balu karnawałowego, odbył się charytatywny kiermasz ciast. Wszyscy chętni mogli nabyć przepyszne ciasta i zasilić puszkę zbiórki. Również dzieci i młodzież kupowały babeczki, muffinki czy mini pizze i wrzucały złotówki do skarbonki.

W ten sposób udało się zebrać 10 084,00 złote, które w całości zostały przekazane na konto siepomaga.pl

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim mieszkańcom, którzy przyczynili się do tego sukcesu!!!

Kolejny raz pokazaliście, że w jedności siła!!!

Agnieszka Bednarz