Featured

XIX Konkurs Recytatorski "Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie".

        8 listopada 2023 roku nasi uczniowie wzięli udział w Konkursie Recytatorskim „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”. XIX edycja tego konkursu miała miejsce w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie. Celem tego wydarzenia jest pielęgnowanie uczuć patriotycznych, poznawanie własnego dziedzictwa kulturowego i jego wartości oraz wychowanie w duchu szacunku do wartości narodowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

  • Maria Frączek, kl. III,
  • Marcelina Chrobak, kl. V,
  • Agnieszka Jasionek, kl. VI,
  • Zofia Krupa, kl. VII,
  • Andrzej Ratułowski, kl. VII.

W kategorii recytatorów klas I - III wyróżnienie zdobyła Maria Frączek, w kategorii klas VII - VIII I miejsce zajęła Zofia Krupa.

Gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział.

Hanna Zych - Piczura

Galeria zdjęć

1699534205843 1600x720