"Zwiadowcy są światu potrzebni" - zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt w 2023 r.

CoverPhoto zwiadowcy sa swiatu potrzebni kopia

Drodzy uczniowie, nasza szkoła bierze udział w konkursie bibliotecznym Wydawnictwa Jaguar "Zwiadowcy są światu potrzebni".

Hasło przewodnie konkursu nawiązuje do tytułu serii książek Johna Flanagana "Zwiadowcy" dostępnej w naszej bibliotece.

Jednym z wyzwań konkursu jest niesienie pomocy potrzebującym tak jak to robią tytułowi zwiadowcy. Aby sprostać zadaniu postanowiliśmy zorganizować zbiórkę karmy dla zwierząt znajdujących się pod opieką Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

TOZ opiekuje się wieloma zwierzętami bezdomnymi. Zima to trudny czas dla psów i kotów nieposiadających domu. Potrzebna jest karma, przede wszystkim sucha (nie zamarza) dla psów i kotów.

Zbiórka potrwa od 13 do 24 listopada 2023 r.

Pokażmy, że jesteśmy jak zwiadowcy i pomagamy tym najsłabszym i potrzebującym.

Zebrana karma zostanie przekazana do Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Cream Cute Dogs Breed Your Stor3y