Razem pomagamy Mikołajowi przywrócić uśmiech małym pacjentom!

Nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej „Mikołajkowa Zbiórka” organizowanej przez Podhalańską Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą.

Celem akcji było zorganizowanie prezentów dla dzieci przebywających w szpitalach województwa małopolskiego. Organizatorzy i uczestnicy akcji mają nadzieję, że dzięki mikołajkowym podarunkom na twarzach małych pacjentów chociaż na chwilę pojawi się uśmiech, a radość z otrzymanych zabawek, gier, książek, przyborów do rysownia lub układanek pomoże przetrwać trudny czas pobytu w szpitalu.

Społeczność naszej szkoły z zaangażowaniem odpowiedziała na prośbę Organizatorów. Każda klasa dołożyła swoją „cegiełkę”, a Rada Rodziców zakupiła mikołajkowe podarunki, które zostały przekazane Stowarzyszeniu PGPR.

Na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców, p. Ani Chrobak, składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za otwartość, pomoc i zaangażowanie.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

20231122 085854 1600x901