Igrzyska Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w 2023 r.

W dniach 7 - 8 grudnia odbył się Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej nr 9 w Zakopanem.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego w tenisie stołowym drużynowym (roczniki 2009 - 2010) dziewczęta zajęły III miejsce dla SP Witów (Karolina Pawlikowska, Małgorzata Szymusiak, Wiktoria Ratułowska) a w kategorii chłopców V miejsce (Sebastian Sieczka, Wojciech Jasionek, Szymon Lasak). Indywidualnie mistrzynią powiatu w tenisie stołowym IMS została Karolina Pawlikowska, a w kategorii chłopców indywidualnie V miejsce dla Sebastiana Sieczki.

W drugi dzień odbyły się Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego w tenisie stołowym drużynowym (roczniki 2011 i młodsi) chłopcy zajęli II miejsce (Kamil Fronczysty, Krzysztof Solarczyk, Szymon Wróbel). Indywidualnie mistrzem powiatu w tenisie stołowym ID został Kamil Fronczysty, III miejsce uzyskał Krzysztof Solarczyk, natomiast VI Szymon Wróbel.

Serdecznie gratulujemy tak dużych sukcesów!

Monika Góźdź

unnamed 1600x1200