Wycieczka klasy I SP do Dinozatorlandu w 2013 r.

21 czerwca klasa I z wychowawczynią pojechała na wycieczkę szkolną do miejscowości Zator. W parku Dinozatorland dzieci obejrzały film pt. "Dinozaury" w kinie 5D. Następnie razem z przewodnikiem uczniowie udali się na ścieżkę edukacyjną, gdzie podziwiały gady żyjące przed 65 milionami lat. Ogromne, ruchome figury naturalnej wielkości przeniosły ich w świat znany tylko z filmów lub książek. Dzieci dowiedziały się jakie odgłosy wydawały dinozaury, jaki prowadziły tryb życia, czym się żywiły. Później uczniowie obejrzeli wystawę archeologicznych wykopalisk. Ostatnią propozycją dla pierwszaków stanowiły atrakcje lunaparku, gdzie dzieci jeździły na karuzelach, zjeżdżały na różnych zjeżdżalniach oraz skorzystały z symulatora "Bonanza". Późnym popołudniem uczniowie zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.