Teatrzyk pt. "O Kasi, co gąski zgubiła dla klas I - III SP w 2014 r.

25 września 2014 roku uczniowie kl. I - III gościli w Teatrze Witkacego w Zakopanem na spektaklu lalkowym pt. „O Kasi, co gąski zgubiła” przygotowanym przez aktorów Teatru Groteska. Była to opowieść o gęsiareczce Kasi, której Wilk porwał gąski. W poszukiwaniu zagubionych gęsi pomagają jej napotkani ludzie, zwierzęta i skrzaty - to dzięki ich życzliwości historia kończy się szczęśliwie.

Charakterystyczne lalki i pomysłowa scenografia, muzyka inspirowana góralskim folklorem, rytmiczne piosenki oraz ruch sceniczny zadecydowały o atrakcyjności przedstawienia. Historia o przyjaźni i wytrwałości spodobała się naszym maluchom.

Znakomity spektakl Teatru Groteska potwierdza ponadczasowość utworu, będącego klasyką literatury dziecięcej.

Galeria prac uczniów