Wizyta policjantów w klasach "0" - III SP w 2014 r.

15 października 2014 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Komendy Policji w Zakopanem przeprowadzili pogadankę z uczniami klas 0 - III SP o zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę i prawidłowym zachowaniu się podczas jazdy na rowerze. Policjanci zwrócili szczególną uwagę na przewożenie dzieci w fotelikach i zapinanie pasów podczas jazdy samochodem. Ponadto podkreślili jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe w czasie  poruszania się po drodze o zmroku lub nocą. W krótkim quizie starsi uczniowie mogli się wykazać już zdobytą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie dużymi atrakcjami były możliwość obejrzenia wozu policyjnego także od środka oraz prezenty w postaci elementów odblaskowych.