XIV Dzień Regionalny.

Dnia 5 czerwca 2015 roku po raz XIV odbył się w naszej szkole Dzień Regionalny, którego przewodnim tematem były wiersze i gawędy znanych wieszczów Podhala. Motto dnia brzmiało: " Do mojej gwary...". Uczniowie klas 0 - VI popisywali się piękną recytacją gwarowych utworów, natomiast klasy gimnazjalne przygotowały inscenizacje, które nawiązywały do obrzędów i zwyczajów góralskich. Klasa I skupiła się na tańcu góralskim, klasa II przedstawiła zwyczaje związane z redykiem, natomiast klasa III przygotowała krótką scenkę zatytułowaną „Babski wybór”.

Uwieńczeniem uroczystości był poczęstunek z okazji Dnia Dziecka przygotowany przez Radę Rodziców.

Obchody XIV Dnia Regionalnego uświetnił występ naszego szkolnego zespołu regionalnego "Mali Witowianie".