XX Konkurs Wiedzy o Gminie Kościelisko.

10 grudnia 2015 roku w Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku odbył się Jubileuszowy XX Konkurs Wiedzy o Gminie Kościelisko. Gimnazjaliści z Dzianisza, Kościeliska i Witowa o godzinie 10:00 przystąpili do etapu I konkursu - rozwiązywania testu. Pytania przygotowane przez Pana Apoloniusza Rajwę dotyczyły topografii, przyrody, etnografii, historii oraz wiadomości o gminie. W II etapie finałowa szóstka odpowiadała na pytania ustnie przed jury w składzie:  Zofia Czuj, Piotr Kopeć, Apoloniusz Rajwa, Sekretarz Gminy Mariusz Koperski, oraz Jan Krzeptowski Sabała - przedstawiciel TPN - u. Najlepsza okazała się uczennica Gimnazjum w Dzianiszu - Natalia Bafia. Spośród naszych uczniów najwyższe czwarte miejsce zajęła Marianna Czuj. Naszą szkolę w konkursie reprezentowali także Natalia Ogórek, Marta Szwab, Grzegorz Hudyka, oraz Wojciech Kmin. Gratulujemy!