Program edukacyjny "Gra o Kraków" w 2016 r.

Dnia 15 czerwca 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku edukacyjnym „Gra o Kraków”. Pan Stanisław Sielicki, autor i prowadzący program, po raz kolejny przygotował pełen humoru, werwy i wymagający aktywności twórczej pokaz zgodnie z dewizą: ”Nieważne kto wygra, nieważne kto gra, byleby zabawa była na 102!”.

Temat dotyczący Krakowa zrealizowany został w sposób przystępny i ciekawy w atmosferze dobrej zabawy, w której mogli wziąć udział chętni uczniowie. Pan Sielicki przypomniał najważniejsze zabytki, legendy, fakty historyczne i ciekawostki dotyczące Krakowa za pomocą łamigłówek, rebusów, rywalizacji drużynowych oraz piosenek. Nie zabrakło również dbałości o dobre maniery i zasady fair play. Wszyscy bawili się wyśmienicie.